IvankaNet a Slovanet sa spájajú

Prinesieme vám rýchlejší internet a lepšiu televíziu.

Ak ešte nevyužívate naše služby, zaregistrujte sa.

 

Vážení zákazníci, vážení záujemcovia,
 

radi by sme vám oficiálne oznámili, že spoločnosť IvankaNet Home, s.r.o. sa spája s telekomunikačnou spoločnosťou Slovanet, a.s.
 

S cieľom priniesť vám ešte lepšie pripojenie a služby sme už dlhšiu dobu hľadali vhodné možnosti. Pre investičné nároky sa však ukázalo nevyhnutné spojiť sa so skúseným investičným partnerom a ako najvhodnejšieho sme našli spoločnosť Slovanet. Od októbra 2019 sa tak stáva Slovanet novým vlastníkom siete IvankaNet a už teraz spoločne pripravujeme modernizáciu služieb, rýchlejší internet a lepšiu televíziu v Ivanke pri Dunaji.
 

Novú ponuku plánujeme predstaviť už v novembri - decembri. Služby budú sprístupňované postupne spolu s prebiehajúcim budovaním optickej telekomunikačnej siete v obci a okrem nich chceme v budúcnosti priniesť aj novú generáciu bezdrôtového pripojenia. 

Podrobnejšie infomácie uvádzame nižšie. Veríme, že uvedené zmeny uvítate a budeme sa snažiť čo najskôr priniesť vám nové a ešte lepšie služby. Ďakujeme za váš záujem a priazeň.
 

Naše tipy:

V Ivanke pri Dunaji, október 2019
 

S pozdravom
 

Ivan Zibala, IvankaNet Home s.r.o.
Ing. Peter Máčaj, generálny riaditeľ, Slovanet, a.s.

 

 

Prečo sa spájame

S cieľom priniesť Vám ešte lepšie pripojenie a služby sme už dlhšiu dobu hľadali vhodné možnosti rozšírenia optických sietí alebo vylepšenia technológií bezdrôtového pripojenia. Investičné nároky sa však ukázali príliš vysoké, aby sme to zvládli sami. Preto sme hľadali partnera, s ktorým by to možné uskutočniť a po dôkladnom výbere a zvážení sa nám to aj podarilo.
 

IvankaNet + Slovanet

Oznamujeme Vám, že novým investičným partnerom a zároveň vlastníkom siete IvankaNet sa od októbra 2019 stáva spoločnosť Slovanet (www.slovanet.sk), významný celoslovensky pôsobiaci telekomunikačný operátor. K dohode výrazne pomohla aj skutočnosť, že viacerí členovia manažmentu Slovanetu sú zároveň obyvateľmi Ivanky pri Dunaji a nová spolupráca je možná aj vďaka ich osobnému záujmu podporiť zvyšovanie kvality života v našej obci a okolí.
 

Prínosy pre vás

Naším najbližším spoločným cieľom so Slovanetom bude sprístupniť pre vás v obci ultrarýchle optické pripojenie s kapacitou až 1 Gbit/s umožňujúce aj prenos digitálnej televízie IPTV s vysokým rozlíšením. Okrem toho chceme v budúcnosti vybudovať aj prístupový uzol bezdrôtového LTE internetu s výrazne vyššou rýchlosťou pripojenia ako poskytuje doterajšia Wi-Fi technológia. Začneme už v priebehu roka 2019 a novú ponuku plánujeme predstaviť už v novembri resp. začiatkom decembra. Služby budú sprístupňované postupne spolu s prebiehajúcim budovaním optickej telekomunikačnej siete v obci.
 

Buďte prví

O postupe budovania siete, novej ponuke a možnostiach pripojenia vás budeme informovať na našej webovej a facebookovej stránke. Navštívte nás opäť a ak ešte nie sie našimi zákazníkmi, zanechajte nám vašu adresu a kontakt a hneď ako budú dostupné nové služby na vašej adrese, budeme vás kontaktovať. Pre dopredu zaregistrovaných záujemcov (registrácia je nezáväzná) navyše pripravujeme extra zvýhodnenie.
 

Informácie zákazníkom

O novinkách Vás budeme informovať e-mailom, prvý už v utorok 15.10.2019. Skontrolujte si svoju kontaktnú e-mail schránku (pozrite aj priečinky Reklama/Spam) a ak si správu nenájdete, nahláste nám Vašu aktuálnu e-mailovú adresu pre budúce informácie.